"Telcon LLC" "Hikvision" şirkətinin rəsmi distribyutoru oldu
Qürurla bildiririk ki, Telcon LLC videomüşahidə və kompleks təhlükəsizlik həlləri sahəsində dünya liderlərindən biri olan Hikvision şirkətinin rəsmi distribyutoru statusunu almışdır.
Bu addım bizim və tərəfdaşlarımız üçün yeni imkanlar açır: genişləndirilmiş məhsul çeşidi, istehsalçıdan birbaşa avadanlıq təchizatı, həmçinin texniki dəstək və xüsusi brend proqramlarında iştirak.
Hikvision ilə əməkdaşlıq yüksək peşə səviyyəmizi və müştərilərə hər hansı bir mürəkkəbliyin qorunması, monitorinqi və avtomatlaşdırılması üçün yalnız etibarlı və innovativ həllər təklif etmək istəyimizi təsdiqləyir.
Biz Hikvision şirkətinə etimadına görə təşəkkür edirik və əminik ki, tərəfdaşlığımız regionda təhlükəsizlik sənayesinin daha da inkişafına töhfə verəcəkdir.
Tərəfdaşlığın yeni mərhələsi çərçivəsində Hikvision şirkəti Telcon LLC-nin texniki mütəxəssisləri və menecerləri üçün ilk təlim seminarı keçirmişdir. Seminar iştirakçıları yeni biliklər əldə edib, maraqlandıran sualların cavabı və həmkarları ilə təcrübə mübadiləsi aparıblar. Bu cür tədbirlərin keçirilməsi Telcon LLC komandasının texniki ekspertizasının inkişafında və təhlükəsizlik sistemləri üçün avadanlıq istehsalçılarından biri ilə əməkdaşlığın gücləndirilməsində mühüm addımdır.

Компания Telcon LLC стала официальным дистрибьютором Hikvision
С гордостью сообщаем, что компания Telcon LLC получила статус официального дистрибьютора Hikvision — одного из мировых лидеров в области видеонаблюдения и комплексных решений безопасности.
Этот шаг открывает для нас и наших партнеров новые возможности: расширенный ассортимент продукции, прямая поставка оборудования от производителя, а также приоритетная техническая поддержка и участие в специальных программах бренда.
Сотрудничество с Hikvision подтверждает наш высокий профессиональный уровень и стремление предлагать клиентам только надежные и инновационные решения для охраны, мониторинга и автоматизации объектов любой сложности.
Мы благодарим компанию Hikvision за доверие и уверены, что наше партнерство будет способствовать дальнейшему развитию отрасли безопасности в регионе.
В рамках нового этапа партнерства компания Hikvision провела первый обучающий семинар для технических специалистов и менеджеров компании Telcon LLC. Участники семинара получили ценные знания, задали интересующие вопросы и обменялись опытом с коллегами. Проведение подобных мероприятий — важный шаг в развитии технической экспертизы команды Telcon LLC и укреплении сотрудничества с одним из ведущих производителей оборудования для систем безопасности.