Dahua WizMind layihələr üçün Dahua Technology tərəfindən yaradılan və inkişaf etmiş alqoritmlərdən istifadə edən IP videokameralar, IP DVR-lər, PTZ videokameralar, Hibrid DVR-lər, termal kameralar və proqram platformasını əhatə edən bir həll xəttidir. WizMind müştərinin ehtiyaclarına diqqət yetirir və ən müasir süni intellekt texnologiyalarını tətbiq edən yüksək dəqiqlikli, etibarlı və hərtərəfli funksional sənaye həlləri təklif edir.
Məxfiliyin qorunması
Privacy Protection + AI funksiyalarını həyata keçirə bilər
Panoramik müşahidə
Panoramik müşahidə sistemi böyük, orta və kiçik səhnələrin ağıllı panoramik monitorinqi tələblərini həyata keçirə bilər.
Qaydalara riayət
İş yerində fərdi qoruyucu vasitələrin daşınması qaydalarına uyğunluğu müəyyənləşdirir
İnsanların sayı
İnsanların sayılmasında etibarlı və dəqiq statistika təmin edir
Termal görüntüləmə texnologiyası ilə WizMind
Neft və qaz sənayesində temperaturun ölçülməsi
İstilik partlayışa davamlı kameralar partlayıcı mühitlərdə istifadə üçün sertifikatlaşdırılmışdır və yüksək dəqiqliklə onlayn temperatur ölçməsini təmin edir.
Qayıq aşkarlanması
Qayıqları avtomatik olaraq müəyyənləşdirir və sahil mühitində çoxlu məlumat alır.
Uzun məsafəli müşahidə
Nəqliyyat vasitələrinin kiçik hissələrini (20 km-ə qədər) və insan ölçülü hədəflərin (8 km-ə qədər) uzun məsafədən hədəfləyir.
Yanğın aşkarlanması
Uzun məsafədən (10 km-ə qədər) erkən mərhələdə yanğını aşkarlayır.
İmkanlar (Nəqliyyat)
Metadata
Metadata insanların, nəqliyyat vasitələrinin və motorlu olmayan nəqliyyat vasitələrinin şəkillərini aşkar etməyə, izləməyə və çəkməyə imkan verir.
Hidroloji aşkarlama
Hidroloji monitorinq əsasən çaylar, göllər və dənizlər kimi ərazilərdə istifadə olunur.
Qanunsuz parkinqin aşkarlanması
Qanunsuz parklanma aşkarlama sistemi 2.0, qanunsuz park edilmiş nəqliyyat vasitələrinin dəqiq və sürətli aşkarlanmasını təmin edir.Yeni məhsullardan xəbərdar olmaq istəyirsiniz?

Dahua WizMind это линейка решений, созданная Dahua Technology под проекты и включающая в себя IP-видеокамеры, IP-видеорегистраторы, PTZ-видеокамеры, гибридные видеорегистраторы, тепловизоры и программную платформу, в которых используются передовые алгоритмы. WizMind ориентирована на потребности заказчика и предлагает высокоточные, надежные и исчерпывающие по функциональности отраслевые решения, в которых реализованы самые современные технологии искусственного интеллекта.
Защита конфиденциальности
Privacy Protection + может реализовать функции AI
Панорамное наблюдение
Система панорамного наблюдения может реализовать требования к интеллектуальному панорамному мониторингу больших, средних и малых сцен.
Соблюдение правил
Определяет соблюдение правил ношения средств индивидуальной защиты на рабочем месте
Подсчёт людей
Подсчет людей обеспечивает надежную и точную статистику
WizMind с технологией тепловидения
Измерение температуры в нефтегазовой промышленности
Тепловзрывозащищенные камеры сертифицированы для использования во взрывоопасных средах и обеспечивают онлайн-измерение температуры с высокой точностью
Обнаружение лодки
Автоматически идентифицирует лодки и получает множество данных в прибрежной среде.
Наблюдение на большом расстоянии
Фиксирует мелкие детали транспортных средств (до 20 км) и целей размером с человека (до 8 км) с большого расстояния.
Обнаружение пожара
Обнаруживает возгорание на ранней стадии с большого расстояния (до 10 км)
Возможности (Транспорт)
Метаданные
Метаданные позволяют обнаруживать, отслеживать и захватывать изображения людей, транспортных средств и не моторных транспортных средств.
Гидрологическое обнаружение
Гидрологический мониторинг в основном используется в таких областях, как реки, озера и моря.
Обнаружение незаконной парковки
Система обнаружения незаконной парковки 2.0, обеспечивает точное и быстрое обнаружение незаконно припаркованных транспортных средств.Хочешь быть в курсе новинок?